Роботодавці Смілянщини охоче беруть на роботу учасників бойових дій

imagesДля учасників бойових дій, які повертаються до мирного життя, питання працевлаштування – серед першочергових. Тим, кому не вдалося вирішити його самотужки, допомагає служба зайнятості.

Як інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості, окрім послуг із підбору підходящої  роботи, у службі зайнятості демобілізовані учасники Операції Об’єднаних Сил мають можливість отримати індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги.

Так, протягом 2018 року до Смілянського  міськрайонного  центу зайнятості  звернулося 30 військовослужбовців, з них – 23 особи були працевлаштовані  за сприяння міськрайонного центру зайнятості.

Одним із військовослужбовців, котрий   знайшов роботу завдяки злагодженим діям фахівців міськрайонного центру зайнятості, був Олександр Коваленко. Він звернувся за допомогою до сервісної установи ще в липні 2018 року, маючи за плечима гіркий досвід участі в бойових діях на Сході.

Олександр тривалий час працював водієм автотранспортних засобів. Безробіття для нього було чимось новим і незвичним, тому відчувалась розгубленість. Чоловік завжди звик розраховувати тільки на власні сили. Саме тому, спільно з фахівцями центру зайнятості вивчалися всі можливі варіанти працевлаштування.

За час перебування на обліку, Олександр Коваленко був активним учасником ярмарків вакансій, різноманітних семінарів та тренінгів.

Результат спільних зусиль не забарився: Смілянській станції швидкої допомоги – Філії  Обласного центру екстреної допомоги потрібен був водій автотранспортних засобів. Тому особистий консультант Олександра запропонувала йому спробувати пройти співбесіду на цьому підприємстві.

Рішення роботодавця про його працевлаштування приймалося швидко, адже організація потребувала саме такого  досвідченого  водія.

«Робота мені подобається, вона дає можливість приносити користь іншим та спілкуватися з цікавими людьми, при цьому мати гарний дохід, що дозволяє забезпечувати сім’ю».

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *