З вірою у перемогу: у Смілі започаткували творчий проєкт на підтримку українців

україна це миЦентр національно-патріотичного виховання «Смілянська Січ» Будинку дитячої та юнацької творчості з метою підтримки наших військових, українців у цей нелегкий час започатковано проєкт «З вірою у Перемогу»

Він складається з 7 міні-проєктів дослідницького, творчого спрямування та масових активностей.

Онлайн-челендж «Слава Україні» започаткували на підтримку захисників України. Всі бажаючі мають змогу приєднатися до челенджу словом, віршем, піснею, малюнком за хештегом #челендж_слава_Україні у мережах Facebook, Instagram.

Просвітницька акція «ЗСУ: сміливі і непереможні» в ній представлено історію створення та становлення Збройних сил України. Матеріали акції розміщено у соціальних мережах Facebook, Instagram на сторінці сміянського БДЮТ.

Свою любов до України, рідної землі, частинку душі подарували учні шкіл міста та вихованці БДЮТ, доєднавшись до підпроєкту «Кольори дитячого патріотичного Artу «З Україною в серці».

Патріотичні малюнки, вироби, виготовлені дітками та опубліковані у соціальних мережах з хештегом #кольори_дитячого_патріотичного_Arty_з_Україною_в_серці стали підтримкою нашим захисникам.

Для усіх, хто любить робити креативні світлини, було організовано конкурс патріотичних світлин «Ми українці і цим пишаємося». Учасники фотографувались в національному вбранні, на фоні природи рідного краю чи національної символіки.

Майстрині декоративно-ужиткового мистецтва нашого закладу подарували майстер-класи у соціальних мережах Facebook, Instagram, за якими можна виконати вироби на патріотичну тематику.

Пісня «Ой у лузі червона калина» стала трендом сьогодення. Гурт випускників нашого закладу «Дежавю» виконав цю пісню та закликав усіх бажаючих доєднатись до флешмобу «Ой, у лузі червона калина» #Ой_у_лузі_червона_калина_співай_з_БДЮТ.

Висловити свої думки щодо свого майбутнього життя у щасливій квітучій і мирній Україні діти мали змогу долучившись до флешмобу «Що я зроблю після Перемоги».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *