В одній із громад діти спорудили власний блокпост

285131960_1361765540975642_5566305879774442190_nХлопчики та дівчатка змайстрували свій блокпост аби захистити Руську Поляну від ворога. Кажуть, що коли виростуть, хочуть стати військовими та поліцейськими.

На одній із сільських вулиць стоїть незвичний блокпост. На ньому чергують малі руськополянці. Діти й дня не пропустили, перевіряють автівки та підозрілих осіб. А ще, нагадують водіям про дотримання правил дорожнього руху. У профілактиці та перевірках хлопчикам і дівчаткам допомагає поліцейський офіцер громади Тарас Громенко.

“Кількість родин, де батько боєць ЗСУ, військовослужбовець територіальної оборони, поліцейський або доброволець збільшується. Звісно, що і малечі хочеться бути схожими на своїх мужніх батьків, братів, сусідів чи знайомих, які невтомно борються з ворогом”, — розповідає поліцейський.

Гратися у військових діти почали майже з початку повномасштабної війни в Україні. Хоч у них і не справжня зброя, та дітлахи налаштовані серйозно. Прагнення дітей допомогти дорослим потрібно використовувати у навчальних цілях, зауважує поліцейський офіцер Руськополянської об’єднаної територіальної громади Тарас Громенко.

Він на блокпості розповідає дітям, як вберегтися під час повітряної тривоги. Про небезпеку вибухових речовин та алгоритм дій під час їх виявлення. Також офіцер поліції нагадує малим руськополянцям про важливість дотримання правил дорожнього руху та роздав їм пізнавальні брошури.

“Війна забрала у дітей дитинство, у декого — батьків. У цей важкий час дуже важливо приділяти дітям увагу”, — зазначив Тарас Громенко.

Коли виростуть, діти кажуть, що хочуть піти в армію або поліцію. Навчитися стріляти, захищати Україну і бути витривалими, як військові та правоохоронці. А зараз вони залюбки проводять час з офіцером поліції та вчаться його справі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *