З турботою про дітей

Військова агресія росії принесла в життя маленьких українців втрати, каліцтва, невизначеність, страх та тривогу. За даними Національної сервісної соціальної служби України впродовж війни батьки понад тисячі дітей загинули чи зникли безвісти.

Ще близько п’яти тисяч неповнолітніх залишилися без батьківської опіки з інших причин, які так чи інакше пов’язані з воєнними діями. Проте, не дивлячись на ситуацію, яка зараз є у нашій країні, діти заслуговують на сімейний затишок, тепло та любов. Таку атмосферу намагаються створити у дитячих будинках сімейного типу – одній з найефективніших форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Забезпечення закладів сімейного виховання усім необхідним є святим обов’язком органів державної влади.

У рамках співпраці Уманської районної військової адміністрації з Громадською спілкою “Асоціація розвитку та реконструкції регіонів України” гуманітарну допомогу отримали дитячі будинки сімейного типу Уманщини. Це, зокрема, опікунська родина із Запорізької області, яка має під опікою 11 дітей і рік тому, тікаючи від війни, знайшла прихисток у селі Собківка на Уманщині та опікунська родина з села Летичівка, яка також вимушено покинула власний будинок. Гуманітарну допомога отримали діти та їх батьки-опікуни з села Громи – у дитячому будинку сімейного типу виховується 8 дітей різного віку, а також дитячі будинки сімейного типу сіл Гереженівка та Косенівка Дмитрушківської територіальної громади, а також села Багва Буцької територіальної громади.

“Ми маємо врятувати й захистити найменших українців, тих, хто стане майбутнім нашої країни,” – зазначив начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук. “Дякую батькам-опікунам за їхню життєву позицію та добрі серця. Наша Батьківщина тримається на таких турботливих і люблячих людях, тих, хто дбає і піклується про інших. В єдності та взаємодопомозі наша спільна майбутня перемога.”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.