З початку введення воєнного стану на блокпостах Черкащини виявлено 10 диверсантів

блокпостВід початку введення воєнного стану на Черкащині були облаштовані блокпости. Нині створено та працює 17 блокпостів. Завдяки роботі правоохоронців та військовослужбовців на них виявили 215 правопорушень.

За словами очільника обласного Главку поліції Михайла Куратченка більшість порушень пов’язані з перевезенням та незаконним зберіганням наркотичних засобів.

Також, були зафіксовані факти перевезення зброї без документів та підакцизних товарів. Поліцейськими на блокпостах виявлено 82 водії, які керували транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Розшукано 26 транспортних засобів, якими незаконно заволоділи.

“Завдяки роботі на блокпостах виявили 10 підозрілих осіб, які ймовірно причетні до диверсійних груп, ними наразі займається Служба безпеки України”, – каже Михайло Куратченко.

Загалом нарядами груп реагування патрульної поліції області було виявлено 827 фактів керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Щодо правопорушників складено адміністративні матеріали за ст. 130 КУпАП та інформацію передано на розгляд робочої групи з питань примусового рішення щодо примусового вилучення автотранспорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.