Правоохоронці повернули дідусю пакет із грошима, який той загубив

поліція_resizeСитуація сталася 6 червня у Христинівці. До поліцейських прийшов схвильований пенсіонер. Він розказав, що втратив 50 тисяч гривень, які зняв у банку.

Чоловік настільки розгубився, що не міг згадати, де залишив пакет, а також свій маршрут руху. Він просив правоохоронців допомогти йому віднайти накопичені кошти, що були на “чорний день”.

Правоохоронці організували для цього “пошукову операцію”.

Розмовляли з пенсіонером аби він пригадав хоч якісь відомості, де востаннє був із пакетом грошей. Якого кольору пакунок, чи заходив чоловік дорогою до магазинів, чи розмовляв з кимось на вулиці. Та 82-річний дідусь нічого не пам’ятав.

Поруч із цим поліцейські почали переглядати відео з вуличних камер спостереження та відстежувати маршрут руху чоловіка від банку.

Відтак, вдалося з’ясувати, що дідусь заходив із пакетом до місцевого магазину. Правоохоронці направились на місце та, знайшли пакунок. У ньому були гроші, які, на щастя, за той час ніхто не привласнив.

Пакет з грощима повернули власнику. Зі сльозами на очах від радості пенсіонер прийняв знахідку від поліцейських й подякував за небайдужість та добропорядність.

Для того, щоб пенсіонер знову дорогою не загубив майно, поліціянти доставили чоловіка додому.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.