З початку війни понад 19 тисяч жителів Черкащини звернулися за оформленням біометричних документів

біометричі документи паспортІз початку війни 13 972 жителів Черкащини подали заяви на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та 5 411 ‒ на оформлення ID-картки.

Відвідали підрозділи служби на Черкащині, аби отримати виготовлені біометричні документи майже 10 тисяч громадян України: 5 600 – закордонні паспорти, 4 073 ‒ ID-картки, інформують в обласному управлінні Міграційної служби.

На Черкащині підрозділи Міграційної служби відновили роботу із середини березня. Окрім оформлення біометричних документів ‒ паспорта громадянина України у формі картки (ID) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у підрозділах Управління ДМС у Черкаській області також здійснюють вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки, продовжують строк дії закордонних паспортів та вносять відомості про дітей.

Адміністративні послуги, які надає ДМС, можна отримати у підрозділах Міграційної служби Черкащини за місцем звернення. Всі громадяни приймаються у порядку «живої» черги. Про готовність паспорта можна дізнатися за допомогою сервісу «Перевірка стану оформлення документів» https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html.

Через війну можливі затримки у виготовленні закордонних паспортів та ID-карток, проте Міграційна служба робить усе можливе, аби документи були доставлені до підрозділів якнайшвидше.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.