З початку року у Черкаській області до громадських та інших тимчасових робіт долучилися 314 осіб

image002Громадські та інші роботи тимчасового характеру, які організовуються відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», передбачені для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб.

На час участі у таких роботах між найманим працівником та роботодавцем укладається строковий трудовий договір у письмовій формі. На учасників таких робіт розповсюджуються усі відповідні соціальні гарантії, передбачені у трудовому законодавстві. На період участі у таких роботах за безробітними зберігається право на виплату допомоги по безробіттю.

Як поінформували у Черкаському регіональному центрі зайнятості, у Черкаській області тільки у січні поточного року у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 314 осіб. Учасники таких робіт виконували допоміжні роботи, пов’язані з оформленням громадянами житлових субсидій, працювали підсобними робітниками у сільському господарстві та переробній промисловості, робітниками з благоустрою територій та прибирання приміщень, продавцями, швачками, виконували інші роботи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *