З початку року на Смілянщині зафіксували понад 80 крадіжок металевих конструкцій та дротів

1496151732_1За останні роки на території м. Сміли та Смілянського району значно зросли крадіжки дротів (кабелів), а починаючи з середини 2017 року здійснюється систематичне викрадення металевих конструкцій (секцій) з мостів. Лише з 2018 року і до теперішнього часу їх кількість становить більше 80, що спричиняє значної шкоди державним установам та благоустрою міста, а також незручності для громадян. Про це інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

На даний час слідчими та оперативними підрозділами Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області проводяться необхідні заходи для встановлення осіб, які їх вчиняють.

У разі наявності інформації про осіб, які можуть бути причетними до вказаних крадіжок, або Ви помітили підозрілих осіб, які знімають, ріжуть чи демонтують дроти (кабеля) чи металеві секції на мостах в місцях, де вони не можуть ремонтуватися не уповноваженими на те особами, просимо повідомити чергову частину Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області за телефоном 102.

Пам’ятайте, за вчинення крадіжок чи будь-яких інших кримінальних правопорушень, злочинців чекає невідворотне покарання відповідно до Закону!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *