Смілянський центр зайнятості співпрацює з кадровими службами ПАТ “Укрзалізниця”

p1000557Смілянський центр зайнятості провів семінар для «кадровиків»  8 виробничих  підрозділів ВП «Шевченківська дирекція  залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Захід відкрила заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості Ніна Кулинич, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці міста та району, пріоритети в діяльності служби зайнятості, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості та новими онлайн-формами роботи, презентувала таку новацію служби зайнятості, як можливість віддаленого подання електронних звітів через електронний кабінет роботодавця.

«Ми підбираємо на підприємства залізниці працівників за посадами: старший електромеханік з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування, електромонтерів тягової підстанції, помічників машиніста тепловоза, слюсарів з ремонту рухомого складу, токарів, регулювальників швидкості руху, складачів поїздів, приймальників поїздів, черговий по станції. Наша мета – допомогти роботодавцю якомога швидше знайти кваліфікованого працівника,  і ми активно працюємо в цьому напрямку», – зазначила заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями та наголосила, що роботодавці, які хочуть співпрацювати зі службою зайнятості мають пройти реєстрацію на офіційному сайті Державної служби зайнятості.

Семінар пройшов у форматі діалогу та відкритої дискусії. Роботодавці мали змогу обмінятися думками, задавали запитання та отримували обґрунтовані відповіді.

У заключному слові начальник відділу кадрів ВП «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» Тетяна Вишневська висловила сподівання щодо подальшої результативної взаємодії служби зайнятості  та роботодавців, подякувала за проведення заходу.

Заступник начальника відділу

Ніна Кулинич

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *