З початку року на Черкащині 8 осіб з інвалідністю започаткували власну справу

Черкаський ЦЗЗа п’ять місяців 2019 року соціальними послугами служби зайнятості скористалися 1884  безробітні особи з інвалідністю, з них 92 особи –  учасники АТО та ООС, які отримали інвалідність під час бойових дій. За цей період за сприяння фахівців центрів зайнятості та філій Черкаського обласного центру зайнятості працевлаштовані 363 особи, серед них 13 учасників АТО.

Про це інформують у відділі організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості.

Для підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, у січні-травні цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 168 громадян з інвалідністю. Після його закінчення 118 осіб працевлаштовані за набутими професіями.

З початку 2019 року 8 осіб з інвалідністю започаткували власну справу, отримавши одноразово виплату допомоги по безробіттю.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 220 безробітних зазначеної категорії.

Для прискорення процесу інтегрування до ринку праці усіх клієнтів з інвалідністю фахівці центрів зайнятості  та філій залучають їх до профорієнтаційних послуг. З початку року індивідуальні та групові консультації отримали 1870 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *