Навчання – постійний процес самовдосконалення

028bc34b4d586dc58555fe399c46ee92_XLДля працівників територіального центру декілька разів на рік адміністрація готує цікаві семінари, тренінги, які і підвищують кваліфікацію, дозволяють дізнатися новини у сфері соціального захисту, зміни у законодавстві, обмінятися досвідом.

Цього разу семінар-навчання соціальних працівників та робітників територіального центру був присвячений кільком важливим темам, інформують у Смілянському районному територіальному центрі.

Захід розпочався із тренінгу «Шляхи та методи запобігання і профілактики емоційного та професійного вигорання. Горіти, не згораючи», який підготувала Інна Герасимова, доцент, кандидат педагогічних наук, трансакційний аналітик ЧНУ ім.Б.Хмельницького. Інна Володимирівна назвала кілька методів, які дозволяють боротися із таким явищем, як професійне вигорання. І всі вони у результаті підходять до того, що втомлена людина повинна найперше дослухатися до свого організму, відпочивати, змінювати поле діяльності.

Після цікавої та докладної лекції присутні мали нагоду поставити питання. Соціальні працівники та робітники у своїй діяльності постійно контактують із людьми, а тому ситуацій, які потребують розбору чи поради, відбувається безліч. Лектор із задоволенням відповіла на запитання, давши поради для майбутньої роботи із людьми поважного віку.

Інженер з охорони праці Смілянського РЕМу Ігор Бражник провів інструктаж з надання неелектротехнічному персоналу І групи допуску з електробезпеки, адже кожен із працівників терцентру у своїй діяльності користується електричними приладами.

Повертаючи присутніх до питань соціального захисту, директор терцентру Галина Кравченко розповіла про основні положення нової редакції Закону України «Про соціальні послуги», прийнятого Верховною радою 17.01.2019 року. Докладно зупинилася на основних цілях, принципах та обов’язках при наданні соціальних послуг. Звернула увагу на дотримання соціальними робітниками Державного стандарту, адже це основний документ, яким вони керуються у своїй роботі.

Продовжила тему завідуюча відділення соціальної допомоги вдома Людмила Жук, яка підбила підсумки роботи відділення за 5 місяців та окреслила завдання по підвищенню якості надання соціальних послуг у 2019 році. За цей час досягнуто певних успіхів, виявлено деякі недоліки в роботі, на які особливо було звернуто увагу, щоб у майбутньому вони не повторювалися.

Завершився семінар досить трепетною подією. Завжди важко розлучатися із людьми, із якими пропрацював багато років, але саме це і довелося зробити під час заходу. Адже 7 працівників терцентру будуть переведені у новостворений комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Балаклеївської ОТГ. Директор подякувала їм за роботу, за щедрість душі, за те, що протягом багатьох років вони якісно надавали соціальні послуги стареньким жителям району, та побажала, щоб у них і надалі все складалося добре, щоб на новому місці їм було не менш комфортно, ніж у терцентрі.

Черговий семінар закінчився, залишивши у його учасників не лише приємні враження, але й безліч нових знань. А ще лектори пообіцяли, що приготують нові тренінги та із задоволенням повернуться із ними до терцентрівського колективу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.