З початку року черкащани сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 9 мільярдів гривень податків

Бюджет_за_7_мiсЯк розповів начальник Головного управління ДПС у Черкаській області Антон Царюк, платниками податків Черкащини за січень-липень до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,9 млрд грн податків, зборів та платежів.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямували на 1,3 млрд грн, або на 16,8% більше податків, зборів та платежів.

До державного бюджету України черкащани внесли 4 млрд грн, що на 15% більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,8 млрд грн, що на 756 млн грн більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 3,7 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2020 року внеску перераховано на 630,6 млн грн більше.

Антон Царюк висловив подяку платникам за сумлінне виконання зобов’язань, що є свідченням патріотизму і вкладом у розвиток нашої країни та області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *