У Смілі активно готуються до відзначення 30-річчя Незалежності України

233960926_1600000473537887_4115505548415075483_nУ Будинку рад під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася нарада з підготовки урочистих і святкових заходів до відзначення 30-річчя Незалежності України у Смілі.

Основну організаційну роботу щодо наповнення чотирьох днів святкування взяв на себе відділ культури. Також налагоджена чітка координація між іншими структурами, що беруть участь у проведенні заходів, долучені представники громадськості.

День Незалежності та День прапора – це знакові дати, до відзначення яких ретельно готуються. На смілян та гостей міста чекає різнопланова святкова програма.

Будуть пізнавальні екскурсії по Смілі, фотовиставки з історичними світлинами, ігрова програма для дітей, флешмоби, патріотичний концерт та вечори українського кіно. Велопробіг, показові виступи спортсменів та козацьких роїв джур, змагання з шахів, шашок та баскетболу – все це готують освітяни міста.

Працівники культури теж проведуть чимало заходів у різних мікрорайонах Сміли.

Завершать святкування на центральній площі міста, де ввечері 24 серпня буде велика концертна програма.

Міський голова також поставив завдання щодо завчасного благоустрою всіх територій, де будуть відбуватись святкові заходи, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *