З початку 2020 року піротехніки ДСНС області вилучили та знищили 48 вибухонебезпечних предметів

Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління чи не щодня проводить роботи щодо обстеження території області, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів минулих війн. 

З початку 2020 року, станом на 11 березня, піротехніки ДСНС області вже знищили 48 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 14 мінометних та 2 протитанкові міни, а також 1 авіаційну бомбу.

Навесні кількість виявлених громадянами застарілих снарядів значно зростає, адже саме у цей період люди масово починають наводити лад на своїх земельних ділянках та на полях і нерідко знаходять бгоєприпаси часів минулих війн.

Для попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

  • торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
  • заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
  • здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
  • намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
  • розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.