З початку 2019 року близько 140 людей скористалися послугами Консалтингового центру у Смілі

Бізнес-вумен Олена відкрила власний салон краси у м. Сміла рік тому. Жінка каже: «Тривалий час я не могла знайти роботу і звернулася за допомогою до фахівців Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Під час тренінгів у Консалтинговому центрі я навчилася займатися бізнесом. Мені допомогли обрати ту галузь, яка приносить мені задоволення та є однією з прибуткових у регіоні.»

Тетяна Сумська, директор центру зайнятості, пояснює: «В Консалтинговому центрі підприємці-початківці отримують групові та індивідуальні консультації від спеціалістів державних установ, представників спілок підприємців. Дізнаються про найновіші тенденції у сфері ведення бізнесу, про перспективні проекти регіонального розвитку, до яких можна долучитися. А також  досвідчені колеги дають практичні поради. Під час колективних обговорень народжуються креативні бізнес-ідеї, які з часом реалізують відвідувачі центру у власній справі.»

Консультації надаються з питань:

  • законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання (Як зареєструвати ФОП та  які документи потрібні? Які обмеження існують для започаткування підприємницької діяльності?);
  • ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;
  • податкового законодавства (вибір системи обліку та оподаткування, основні правила формування та подання звітності);
  • відкриття рахунків у банківських установах;
  • пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;
  • оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності;
  • отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги;
  • з інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності.

Ольга Дар’єва, начальниця відділу взаємодії із роботодавцями, розповідає: «Такий консалтинговий центр у нас працює вже четвертий рік. Послуги тут надаються безкоштовно для всіх бажаючих. Серед спікерів – спеціалісти державних установ, які за напрямами своєї діяльності сприяють розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва, успішні підприємці регіону»

Минулого року за консультаціями до Консалтингового центру Смілянського МРЦЗ звернулося 509 осіб, з них – 392 незайняті громадяни та 117  – фізичні особи-приватні підприємці. Було організовано та проведено 24 групових та 27  індивідуальних консультацій, до яких було залучено 16 кваліфікованих фахівців.

За 4 місяці 2019 року звернулося 139 громадян (44 – приватні підприємці та 95 – незайняті особи). Організовано та проведено 8 групових консультацій, в яких взяли участь 124 особи, та 9 учасників отримали індивідуальні консультації.

Інформація Смілянського МРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *