Студенти коледжу стали учасниками форуму «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»

735_1556272071_IMG_20190425_15390525 квітня студенти Смілянського промислово-економічного коледжу,  на запрошення Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру  взяли участь у форумі «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці». Цей захід проводиться за ініціативи «Український пакт заради молоді 2020».

На зустрічі наше місто представили студенти коледжу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» Віолетта Кохтюк, Таня Лопушанська, спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Маша Бардецька, Святослав Козятинський, Аня Поліщук, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Аня Докукіна.

Проект є продовженням загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді.

На WOW-форумі наші учасники отримали інформацію щодо актуальних кар’єрних можливостей для молоді, практичні рекомендації від провідних регіональних та національних компаній з побудови кар’єри, в цікавій, креативній формі створювали бізнес-кейси разом із HR менеджерами.

Невимушена атмосфера, спілкування з успішними людьми подарували неймовірні емоції і віру в те, що українська молодь при бажанні може реалізувати свій потенціал у рідній державі. 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *