З наступного року в області розпочнеться реєстрація декларацій про відходи

деклараціїІз 1 січня 2021 року розпочнеться прийом та реєстрація декларацій про відходи за 2020 рік. Аби облікувати обсяги утворення, обробки, знешкодження, утилізації та видалення відході, такі декларації подають щорічно, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Отже, суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо, що декларація подається один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до обласної державної адміністрації (дозвільного органу), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, до 20 лютого року, що настає за звітним.

Подати декларацію про відходи можна он-лайн за посиланням E-ECO.GOV.UA або в паперовій формі до Управління надання адміністративних послуг Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради, розташованого за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 170.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *