Польський уряд надає стипендії для молодих учених

польщаУряд Польщі надає можливість українським науковцям отримати стипендії, щоб захистити наукову роботу з історії, міжнародних відносин, політології, журналістики, соціології, етнології, культурознавства, суспільної психології, менеджменту, права або суміжних дисциплін в одному з польських університетів, передає osvita.ua.

Щомісячна стипендія розміром 1 500 злотих покриває витрати на проживання, харчування та страховку. Стипендіальну програму курує Центр східноєвропейських студій Варшавського університету й фінансуватиме уряд Польщі.

Стипендіати протягом 10 місяців зможуть працювати над своїм дослідженням, відвідувати профільні лекції та вдосконалювати польську мову.

Участь у конкурсі можуть узяти українські науковці віком до 35 років, які не були на стажуваннях чи стипендіях у Польщі, володіють польською та англійською мовами, мають диплом бакалавра, магістра або працюють над дисертацією, обізнані в загальній проблематиці своєї дисципліни, зокрема періоду XIX–XX ст. і мають наукові досягнення й активну громадську позицію, тож зможуть застосувати здобуті знання в Україні.

Подати документи для участі учасники можуть особисто або поштою на адресу Посольства Польщі в Києві або Генерального консульства Польщі у Львові з поміткою на конверті «Scholarship Programme for Young Scientists» або надіславши на електронну адресу stypendia.studium@uw.edu.pl.

Прийом документів триватиме до 01 березня 2021 року.

Програма розпочнеться 1 вересня 2021 року.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *