З 5 січня розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО. Які зміни будуть у 2021 році?

ЗНО5 січня 2021 року розпочнеться реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, інформують в Смілянському управлінні освіти, молоді та спорту.

Через епідеміологічні загрози у 2021 році кожен учасник/учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Результати пробного ЗНО 2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021.

Вартість пробного ЗНО у 2021 році різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 до 255 грн. 

Водночас у 2021-му учасники пробного ЗНО матимуть додаткові можливості. Так, кожен учасник/учасниця зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома, після чого внести відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *