9 громад Черкащини – переможці конкурсу проєктів регіонального розвитку

Березняківська, Білозірська, Бужанська, Дмитрушківська, Іваньківська, Лип‛янська, Сагунівська, Степанківська, Червонослобідська громади разом з Агенцією регіонального розвитку області перемогли у конкурсному відборі проектів регіонального розвитку.

Загальна вартість проекту 6,5 млн грн, з яких 5 млн грн надійде з держбюджету, отриманих від Євросоюзу.

Про це повідомляє пресслужба Чперкаської ОДА з посиланням на директорку Агенції Любов Ропало.

Загалом відібрали 56 проєктів на загальну суму понад 535 млн грн, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення ухвалила Конкурсна комісії з відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Це вже другий конкурсний відбір проєктів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. У наступному році на реалізацію цих проєктів передбачено 551,6 млн грн.

Серед ключових змін другого конкурсного відбору – збільшення програм регіонального розвитку з 5 до 7, а також розширено коло заявників. Цього року вперше змогли самостійно подавати заявки на участь у конкурсному відборі агенції регіонального розвитку та органи місцевого самоврядування, у тому числі, які є центрами новостворених громад.

Загалом з усіх регіонів України було подано 739 проєктів на загальну суму 8,4 млрд грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *