З 25 травня підрозділи міграційної служби Черкащини працюватимуть за звичайним графіком

З 25 травня Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.Зокрема, у Черкаській області територіальні підрозділи ДМС працюватимуть за звичайним графіком роботи. 

Як інформують на сайті Міграційної служби України, знято обмеження щодо порядку надання адміністративних послуг – громадяни України, іноземці та особи без громадянства зможуть отримати будь-яку послугу, що надається ДМС (окрім зазначених областей). Також, відновлюється робота сервісу «Електронна черга» (окрім зазначених областей).

В той же час, Міграційна служба просить громадян під час відвідування підрозділів користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами, не створювати скупчення людей та дотримуватись безпечної відстані між людьми.

Якщо ж ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов’язково залишіться вдома та подбайте про своє здоров’я.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *