Юрій Ткаченко закликає черкащан прийти на вибори

вибДорогі мої черкащани! Ми живемо у складні, але дуже відповідальні часи, перебуваємо в історичній точці переламу. Кожний з нас сьогодні – творець історії нової України. Тому байдужість нині не просто неприпустима, вона злочинна, бо може звести нанівець все, заради чого наш народ заплатив непомірно високу ціну – життя. В непростій битві ми здолали режим одноосібного панування й оголосили війну корупції. Настав час закріпити ці досягнення й обрати владу, яка дійсно зацікавлена у відродженні могутньої країни.

У нас є шанс звільнити владні ряди від нечистих на руку ділків, які розкрадали, нашу Україну заради власних інтересів. Я закликаю вас не змарнувати його, бо нащадки вам цього не пробачать. Адже лише шляхом демократичних виборів можна повернути спокій, мир та стабільність в Україну.

Не думайте, що ваш голос нічого не вартий, не нехтуйте виборами у Верховну Раду України! Прийдіть на свою виборчу дільницю 26 жовтня і проголосуйте за кандидата, який найбільше відповідає еталону чесного, політика. Не дайте можливості скористатися вашим виборчим правом тому, хто прагне дестабілізації в країні. Наразі кожний може захистити Україну своєю безкомпромісною громадянською позицією.

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *