На Черкащині запобігли застосування “каруселі” із фальсифікаторами виборів.

вибЯк повідомили у МВС, автобуси з порушниками затримані, їхні пасажири дають покази. Відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 160 Кримінального кодексу України.

Як зазначили в міліції, правоохоронці управління по боротьбі з організованою злочинність УМВС України в Черкаській області виявили в соцмережі інформацію, про те, що невідомий на території Черкас організовує людей для здійснення фальсифікацій та зриву виборів до Верховної ради України.

Як з’ясували оперативники, місцевий мешканець, уродженець Одеської області, спільно з іншими особами шукав серед жителів Черкащини бажаючих на поїздку до інших регіонів країни для участі у фальсифікації виборів.

Для цього він найняв три великомісні автобуси, місткістю близько п’ятдесяти посадочних місць кожен та розпочав пошуки кандидатів як через соцмережі так і в місцях масового відпочинку громадян.

Фальсифікаторам обіцяли від 500 до 2000 гривень.

Вночі з 25 на 26 жовтня, коли групи були сформовані та автобуси почали рух, їх було затримано працівниками міліції.

Деякі з пасажирів автобусів у минулому мали проблеми з законом, також були знайдені наркотичні речовини, пристрої для куріння наркотиків та алкоголь. Інші автобуси, пасажири яких – переважно місцеві студенти, було затримано на місці збору.

Всіх учасників виборчої “каруселі”, а це близько восьмидесяти осіб, доставили до слідчого управління УМВС.

“В своїх свідченнях вони розповідають, що організатор запропонував їм заробіток в разі якщо вони прибудуть в Одеську область та віддадуть свій голос за кандидата в народні депутати Віталія Барвіненка. Організатора фальсифікацій затримано”, – повідомили у міліції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *