Юним школярам влаштували мандрівку за лаштунки лісівничої професії

156476808_774151313212184_4956234771374027181_oНавчання у шкільному лісництві Смілянського лісгоспу для його учнів стало незабутньою мандрівкою за лаштунки лісівничої професії.

Цікаві відкриття на теоретичних та практичних заняттях, а також нескінченні дослідницькі пошуки захоплюють у свій вир, ропзовідають у Смілянському лісгоспі.

Знаннями та власними напрацюваннями юні лісівники поділилися із молодшими школярами Балаклеївської гімназії «Гармонія» (філія опорного закладу освіти Балаклеївського ліцею ім. Є. Гуглі). Учні шкільного лісництва презентували відкритий урок «Лісові пожежі – лихо для планети», котрий підготували разом зі своєю наставницею Надією Мінченко.

Ведучий уроку, учень шкільного лісництва Едуард Шило розповів про види лісових пожеж, їх небезпеку та непоправну шкоду, яку вони завдають навколишньому середовищу. Також на зустрічі діти обговорили такі питання, як особливості пожежонебезпечного періоду, котрий настає з приходом сухої теплої погоди, порушення правил безпеки у лісі; профілактичні заходи, які проводять лісівники, аби попередити виникнення стихії.

На завершення зустрічі діти отримали буклети із тематикою уроку та провели екскурсію біля пожежного щита.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *