Юних смілян вчать пізнавати світ через дослідження

DSC04087_новый размерЦього року початок зими і перший сніг співпав з вивченням цікавої теми для першокласників школи №3-колегіуму – «Вода». Найменші учні школи досліджували властивості води, дізналися про її вміння змінюватися залежно від температури повітря, розчиняти деякі речовини.

Юні дослідники були вражені науковими дослідами щодо здатності води міняти свою структуру в залежності від емоцій та поведінки людини. Діти поділилися думками, чому бурулька має таку форму, а також спробували виготовити її у вигляді новорічної прикраси.

Дати відповіді на всі численні «Чому?», «Як?», «Коли?», «Куди?» допомагали технічні засоби навчання та сучасні прилади для дослідів, які є в навчальних кабінетах.

Маленькі дослідники 1-А класу зібрали цікавий матеріал про воду та зробили висновок, що вода – це неоціненний скарб, який потребує нашого бережного ставлення до себе.

Завершився тиждень першим для дітей великим творчим проєктом – виготовленням лепбуку, над яким із натхненням і задоволенням працювала малеча.

Ольга Чорнобай,
вчитель початкових класів школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *