Більша половина шкіл Черкащини розпочне зимові канікули з 31 грудня, – Оксана Сімушіна

DSC_4884-scaled-e1608106999810_новый размерУ 308 шкіл, це 57,8% від загальної кількості, зимові канікули розпочнуться 31 грудня та триватимуть до 17 січня. 25 грудня-10 січня на канікулах перебуватимуть 225 шкіл або 42,2%.

Про це розповіла т.в.о. начальника управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна під час брифінгу в облдержадміністрації, передає пресслужба Черкаської ОДА.

– Керуючись сьогодні нормативно-правовими документами кожен заклад безпосередньо має право обирати, коли вони планують перебувати на канікулах, – зазначила посадовиця. – У зв’язку з локдауном, діти виходитимуть з канікул на дистанційну форму навчання. Це задекларували більшість закладів освіти Черкащини. 

З початку навчального року виявили коронавірус у 715 учнів (0,6%) та 1 547 педагогічних працівників (6%).

 

Щодо закладів професійної (професійно-технічної) освіти.  Із 19-ти закладів запроваджено дистанційну форму навчання у 2 закладах, решта – частково переведені на дистанційну форму навчання.

Із 22 закладів фахової передвищої освіти, запроваджено повністю дистанційну форму навчання у 3-ох (у тому числі у Смілянському технологічному фаховому коледжі), у 19 закладах – частково.

З 7-ми закладів вищої освіти в області дистанційну форму навчання запровадили у 4-х закладах, в інших трьох – частково.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *