Юний лижник зі Сміли підкорив глядачів виконанням державного гімну

2За результатами виступів минулих років наших лижників (молоді з обмеженими фізичними можливостями) збірна команда Черкащини мала квоту участі в регіональному відкритому чемпіонаті з лижних перегонів Спеціальної Олімпіади України. Збірну області представляли сміляни Олег Матюха, Дмитро Підгорський, Назар Синьогуб.
Змагання проводилися в Західному реабілітаційному паралімпійському центрі, що на Львівщині. До речі, там у цей час проходила першість України з біатлону.
Коли львів’янам не потрібна була адаптація, то нашим спортсменам і херсонцям треба було звикати до лижних бігових доріжок та й до самих лиж, температурного режиму, адже змагання проходили в горах на висоті 840 м над рівнем моря.
Відкриття змагань розпочалося внесенням державного прапора. І коли львів’янин Роман Солтис, трикратний чемпіон Спеціальної Олімпіади з лижних перегонів вніс прапор, наш юний лижник Назар Синьогуб, вийшовши вперед, голосно заспівав гімн України. Це було так урочисто і несподівано, що всі учасники підхопили слова і «Ще не вмерла України ні слава ні воля» покотилося у горах дзвінким відлунням. До речі, Назар заспівав усі чотири куплети з приспівом, і це налаштувало учасників на нові досягнення.
Олег Матюха на 3-кілометрівці виборов 2 місце, Дмитро Підгорський – третє, Назар Синтогуб, наймолодший учасник, отримав приз глядацьктх симпатій і включений до збірної команди Спеціальної Олімпіади України як перспективний спортсмен.
Переможців нагороджено грамотами, медалями, а також солодощами від смілянської фабрики «Меркурій» (директор Євген Таран).
Ніна ДЕМ’ЯНЕНКО,
координатор Спеціальної Олімпіади України в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *