Студенти декламували поезії Ліни Костенко

34Напередодні 85-річного ювілею Ліни Костенко зібралися поціновувачі її таланту в читальній залі міської бібліотеки. Всі різного віку, різних уподобань, але об’єднала присутніх любов до творчості поетеси.
Кожен відкрив для себе свою Ліну і прагнув поділитися цим відкриттям. Протягом всього літературного дійства звучали поезії. Поезії відомі, поезії маловідомі і вперше почуті – всі вони гармонійно впліталися у поетичний віночок. Із задоволенням слухали декламування поезій смілянською поетесою Ніною Корсунь, оваціями дякували Ганні Пертівні за образ Бобренчихи з «Марусі Чурай», ніжно й романтично зазвучали поезії про кохання у виконанні юних ліцеїсток, а підбірка поезій у виконанні Олени Нечипоренко, завідувача бібліотеки, організатора та натхненника літературної вітальні, дала можливість осягнути все розмаїття творчості Ліни Костенко.
На ліричний настрій присутніх налаштовувала і майстерна гра на фортепіано Софії Далібожак, вихованки дитячої школи мистецтв.
Наші студенти не лише насолоджувалися дійством, але й самі стали активними учасниками літературної вітальні: Тетяна Щербина, Анна Гребенюк, Ольга Довгополик, Марина Панитенко приємно вразили присутніх виразним декламуванням та глибиною розуміння і відчуття поезій. Завідувач бібліотеки Олена Миколаївна зауважила, що студенти технікуму часті гості на подібних заходах і достойно презентують свій навчальний заклад. А першокурсниці Юлія Писаренко та Вікторія Ващук цього разу були лише вдячними глядачами, отримували насолоду та набиралися досвіду подібних виступів.
Олена Демченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *