Юні сміляни побували у Кам’янці

64307714_393410281380919_7925121002298671104_n_новый размерУ східній частині Черкащини, на мальовничій річці Тясмин розкинулось містечко Кам’янка. Це маленька провінція серед великих міст, це відпочинок для душі та тіла. Цей шматочок Черкащини зацікавить як любителів спокійного відпочинку на природі, так і поціновувачів музеїв і історичних пам’яток.

Днями учні відпочинкового табору школи №11 побували в столиці декабристського руху в Україні – в місті Кам’янка. Діти відвідали Історичний музей, розміщений в колишньому будинку сестри П.І. Чайковського, де композитор жив під час свого перебування в Кам’янці. Будинок побудований в середині ХІХ ст. В 20-х роках ХХ ст. тут знаходилась Кам’янська ЧК, пізніше поліклініка, потім дитяча музична школа ім. П.І. Чайковського. Історичний музей в цьому будинку було відкрито в 1995 році. За період 1995 – 2006 рр. в музеї було проведено велику роботу по збору експонатів і реекспозиції музею. На сьогоднішній день музей має 7 залів.

Особливо сподобалась картинна галерея розташована в приміщенні історичного музею. Серед найцікавіших її експонатів – роботи наших земляків, заслуженого майстра народної творчості України Макара Мухи та заслуженого художника України Павла Куценка. Тут також експонуються роботи сучасних місцевих художників та постійно влаштовуються виставки художників та майстрів народної творчості з різних куточків України. 

Діти прогулялися по парку, сфотографувалися біля пам’ятника декабристам. Діти зрозуміли, що їм є чим пишатися, адже Музей – це культурна спадщина , яка дістанеться майбутнім поколінням.

Прес-центр школи №11

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *