Семінар на тему «Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти»

ea0987ea27bd0e49d6fef34aebb324a5_XLПроект «Енергоефективність у житловому секторі» міжнародної фінансової корпорації IFC (Група Світового Банку) за організаційної підтримки ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» та у партнерстві з Асоціацією управителів житла реалізує проект для управителів багатоквартирними будинками.

Під час цього проекту в м. Черкаси 26.06.2019р. року буде проведено семінар «Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти».

До участі запрошуються управителі багатоквартирними будинками Черкаської області.

Участь у семінарі безкоштовна. Семінар проходитиме в затишному конференц-залі готелю «Optima Черкаси», який розташований за адресою: м. Черкаси, вул. Лазарєва, 6. Учасники семінару будуть забезпечені харчуванням (обід) та роздатковими матеріалами. По завершенню заходу учасники отримають всі матеріали в електронному вигляді.

Для участі у семінарі необхідно заповнити форму для участі (додається) та надіслати її на ел.пошту k.oshivko@imm.in.ua Заявки на участь в заході прийматимуться до 20.06.2019 року включно. Кількість місць обмежена та попередня реєстрація є обов’язковою.

Контактна особа: Ошийко Костянтин Володимирович — (093) 392-16-22.

За інформацією відділу економіки та

житлово-комунального господарства

райдержадміністрації

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *