Юні сміляни стали учасниками літературного круїзу «Валізка з книжками»

Літературний круїз «Валізка з книжками» для своїх активних користувачів провели сьогодні у дитячій книгозбірні.

Учні 3-Б класу Ліцею «Лідер» прийшли до бібліотеки разом із класним керівником Наталією Мельник. Школярів ознайомили із вмістом чарівної «Валізки з книжками», яку днями отримала книгозбірня завдяки участі у проєкті, що засновано культурним інститутом Німеччини у співпраці з Німецькою бібліотечною асоціацією та Українським інститутом книги.

Мета проєкту – допомогти дітям, які продовжують жити під час війни в Україні і тим, які вимушено залишили свою рідну домівку у пошуках безпеки. Але діти попри виклики війни і сигнали повітряної тривоги потребують дозвілля, що допоможе їм пережити цей складний період.

Бібліотекар розповіла дітям, що читання і книга під час війни мають величезне терапевтичне значення, допомагають повернути психологічну рівновагу, усунути емоційні гойдалки, заспокоїтись і відновити «ресурс». Діти зіграли в гру «Ми подібні, але різні», «Покажи емоції»: ліцеїсти уявляли, що можна зробити, коли тобі сумно, страшно, з ким можна помріяти, як підбадьорити, як звертатися за допомогою і як проявляти співчуття.

Діти також переглянули відео «Пес Патрон», взяли участь у веселій руханці та вікторині, присвяченій улюбленому українському песику, пригадали чудові якості чотирилапого захисника та, розбившись на команди, розфарбували малюнки з його зображенням.

Також, юні сміляни виконали патріотичну пісню «Червона калина» і на завершення зустрічі пригощались запашним чаєм зі смаколиками.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.