Співпраця та координація дій: податківці Черкащини та керівники управління Держпраці підписали Меморандум

Меморандум про співпрацю Головного управління ДПС у Черкаській області та Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці підписали в стінах ГУ ДПС.

Це відбулось за участі в. о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимира Жавріда та заступника начальника Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Дмитра Мироненка, а також фахівців служб.

У межах Меморандуму спільно планують розвивати співпрацю та розробити механізм координації дій, поліпшити інформаційну підтримку діяльності, об’єднати зусилля щодо створення умов, спрямованих на реалізацію державної політики щодо детінізації ринку праці та доходів населення.

Керівники структур переконані, що завдяки такій угоді вдасться втілити ефективні форми співпраці щодо реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобіганню «тіньової» зайнятості й виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету, реалізації державної податкової політики та запобігання правопорушенням у сфері податкових та трудових відносин.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.