Юні друзі прикордонників зі Смілянщини стали кращими в області

53287468-e1474896900667З метою формування у дітей та учнівської молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, громадянської відповідальності, готовності до виконання громадянського обов’язку щодо захисту цілісності та національних інтересів України, а також професійної орієнтації учнівської молоді на здобуття професії військовослужбовця вже втретє на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України у с. Оршанець відбулися обласні змагання команд юних друзів прикордонників. До участі в змаганнях долучилися 17 команд з Черкащини. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

18877843Перед початком змагань покладанням квітів юні захисники державних рубежів вшанували пам’ять прикордонників, які загинули, виконуючи свій професійний обов’язок.

На урочистому відкритті змагань присутніх вітали заступник начальника Навчального центру Державної прикордонної служби України у с. Оршанець Олександр Гаркуша, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський,  голова спілки ветеранів-прикордонників Черкаської області полковника запасу Микола Журавель.

Принагідно юнаків та дівчат запросили продовжити навчання на базі оршанецького навчального центру.

Розпочалися змагання з проходження урочистим маршем з виконанням стройової речівки та пісні. Далі учасники перемістилися на військове стрільбище навчального центру, де на них чекали показове заняття з вогневої підготовки, змагання зі слідознавства, воєнізована естафета, виконання практичних стрільб з АКС-47.

Згодом учасники змагань переглянули експозицію Центрального музею Державної прикордонної служби України, що знаходиться на базі Центру.

75872434На стройовому плацу навчального центру відбулося нагородження переможців змагань.

За результатами змагань переможцем визначено команду юних прикордонників Смілянського району, другими були представники Драбівщини, третю сходинку п’єдесталу посіла команда Шполянського району.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *