Студенти Смілянського коледжу харчових технологій відзначили День машинобудівника

p1070755У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся фестиваль спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» з нагоди Дня машинобудівника.

Понад 50 років коледж готує висококваліфікованих фахівців інженерного напрямку. Сім’я машинобудівників – велика: 4 навчальні групи денної та 1 група заочної форм навчання. Це дружній, згуртований колектив, прогресивна та комп’ютеризована молодь.

За ці роки підприємства України поповнились молодими, перспективними, кваліфікованими спеціалістами – машинобудівниками – випускниками коледжу, повідомляє сайт Смілянського коледжу харчових технологій.

Професійну підготовку майбутніх спеціалістів техніків-технологів здійснюють досвідчені викладачі комісії фахових дисциплін інженерної механіки під керівництвом голови Олени ОлександрівниГоцької.

З нагоди професійного свята та за підсумками минулого навчального року завідувач відділення інженерної механіки Яровий Л.М. вручив грамоти кращим студентам відділення та призи переможцям чемпіонату відділення, який відбувся напередодні.

До коледжу на свято завітали випускники СКХТ НУХТ, а зараз – студенти 4-го курсу університету Віталій Березневич та Максим Салтисюк. Вони з великою вдячністю згадували цікаві студентські роки та відзначили високий рівень підготовки спеціалістів. Віталій та Максим презентували комісії фахових дисциплін інженерної механіки сучасний посібник для курсового та дипломного проектування.

За традицією найкращі студенти 4-го курсу групи ОМР13 провели посвяту студентів-першокурсників у машинобудівники.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *