Є можливість «докупити» стаж

Громадяни, які мають недостатній стаж для призначення пенсії, можуть «докупити» стаж. Особи, які досягли 16-річного віку та не є застрахованими, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни, які працюють або постійно проживають за межами України, мають право укласти договір добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та доплати за ті місяці, коли особа не була застрахованою.

Умови набуття права на виплати за загальнообов’язковим державним пенсійним страхуванням зазначаються у договорі про добровільну участь.

Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування – дозволить досягти необхідного страхового стажу та є додатковою гарантією отримання пенсій в майбутньому.

Громадяни, які прагнуть бути впевненим у своєму майбутньому пенсійному забезпеченні, мають змогу укласти договори про добровільне пенсійне страхування.

Якщо жителі міста та району бажають «докупити» страховий стаж, то їм необхідно звертатись до Смілянської ОДПІ головного управління Державної фіскальної служби України у Черкаській області та обрати умови добровільного страхування.

Слід зазначити, що мінімальний розмір ЄСВ не може бути меншим за 422,65 грн. на місяць (34,7% від 1218 – мін. з/пл.).

Шановні громадяни! Маючи забезпечене сьогодення, задумайтесь  над своїм майбутнім, заздалегідь подбайте про своє гідне пенсійне забезпечення.

 

Інна Тетерещенко

                                                                      головний спеціаліст відділу                                          надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб управління

ПФУ в м. Смілі та Смілянському районі

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *