Яскраві миті табірного відпочинку

DSCN1352Закінчив свою роботу пришкільний відпочинковий табір «Сонечко» школи №3-колегіуму, але яскраві миті табірного відпочинку залишаться  в пам’яті колегіантів до наступного літа.

  Так, у конкурсі «Міс та Містер табору-2019» 11 учасниць та 9 учасників представляли себе, показували свої таланти та брали участь у  різноманітних конкурсах. Всі без виключення  конкурсанти отримали перемогу в різних номінаціях, а Міс та Містером табору 2019 стали Поліна Голоднюк та Дмитро Гахун.

Традиційно щороку під час літнього відпочинку табір «Сонечко» святкує день Нептуна. Ось і цьогоріч Долина озер  гостинно прийняла всіх дітлахів на веселе свято. Нептун, русалоньки, ігри та розваги  зарядили всіх чудовим настроєм та феєричними емоціями.

В один із днів табірного життя учні початкової школи №3-колегіуму відвідали міський будинок культури, де стали глядачами та учасниками сучасної  дитячої  вистави. Ігри, конкурси та розваги з казковими героями  стали найкращими розвагами для малюків.

Ще один чудовий день в таборі «Сонечко» пройшов в спортивному напрямку. В країні Спортландії побували і дорослі, й старші школярі,  взявши участь у веселих та захопливих змаганнях.

Табірна зміна завершилась святковою лінійкою та чудовою концертною програмою, в якій діти продемонстрували свої  таланти. А святкова дискотека та смаколики  підбадьорили  та залишили чудовий настрій всім присутнім  на цілий день!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *