Триває подача заявок на отримання грантів для розвитку малого та середнього бізнесу

imagesЗ 22 квітня 2019 року по 29 лютого 2020 року триває подача заявок на участь у грандовій програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України (далі – КЕУ) за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» 

Підтримка надається малому та середньому бізнесу. КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються. Тим, хто має потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів. Програма діє на всій території України.

Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Срок може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.  Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу: aps001@CEPUkraine.org

Форма концепції грантового проекту знаходиться за посиланням https://drive.google.com/open?id=1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y (копіювати та вставити в адресний рядок)

У разі подання заявки на отримання гранту, просимо проінформувати Смілянський міськрайонний центр зайнятості за телефоном 41189 або звернутися у відділ взаємодії з роботодавцями, кабінет №9.

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *