Яку роботу пропонують влітку роботодавці області для студентів

роботаЗ настанням літа все більшої актуальності набуває питання працевлаштування молоді, зокрема студентів, які шукають підробіток на цей період.

Про сприяння обласної служби зайнятості пошуку роботи для молоді, розповідають в обласному центрі зайнятості.

Протягом 5 місяців цього року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 10,8 тисяч безробітних з числа молоді, віком до 35 років. Роботу знайшли для майже 2,1 тис. безробітних. Станом на 1 червня 2021 року 26,7 % зареєстрованих безробітних в Черкаській області – люди, віком до 35 років.

На сьогодні в базі даних обласної служби зайнятості налічується понад 15,6 тис. актуальних вакансій. Традиційно затребуваними пропозиціями роботодавців регіону у літній період є такі вакансії як бармен, бариста, офіціант, покоївка, озеленювач, робітник зеленого будівництва, садівник, квітникар, рибалка, кур’єр, плодоовочівник,вантажник, підсобний робітник, тракторист, кухар, робітник з благоустрою, укладальник пакувальник.

Найбільша кількість пропозиції роботи для молоді у літній період зосереджена у місті Черкаси, Канівській та Тальнівській тергромадах.

В середньому за місяць у літній період для молоді пропонують заробітну плату від 6000 до 10000 тис. грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *