Смілянські лісівники вже заготовляють корм для диких тварин на зиму

207166345_837220100238638_2171504649967723054_nСмачний, соковий, хрусткий та неймовірно вітамінний гіллячковий корм заготовляє нині єгерська служба Смілянського лісгоспу.

Турботливі єгері щороку дбають про це і роблять достатній запас сіна та гіллячкового корму, щоб звірині було чим узимку посмакувати. Надзвичайно відповідально ставляться до цієї справи, адже хто ж як не вони подбають про безпечну та комфортну зимівлю представників дикої природи/

Тож наразі ця робота кипить у лісі. Заготівля проводиться на ділянках рубок догляду у молодняках. З тих дерев або кущів, що були чи будуть зрізані, заготовляють зелені корми – це переважно, м’які породи – липа та клен. Потім молоді гілочки єгері формують у віники і вивішують їх під навіси – тут вони висихають і зберігаються до зими.

За планом єгері заготовлять 2300 шт. віників гіллячкового корму, 1300 кг сіна. Пізніше буде заготовлена солома та зерновідходи. Окрім того, єгері облаштовують та будують для тварин біотехнічні споруди, де лісові мешканці можуть заховатися від негоди та знайти підготовлену для них їжу, інформує Пресцентр ДП «Смілянський лісгосп».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *