Які професії затребувані цього року?

3Стали відомі результати опитування роботодавців, яке проводилося з  липня минулого року на сайті Державної служби зайнятості.

Найбільший попит на кваліфікованих робітників:  водіїв, трактористів, слюсарів, операторів котельні, швачок, електрогазозварників, токарів, електромонтерів, дорожніх робітників, малярів,  робітників з догляду за тваринами, машиністів конвеєра,  машиністів екскаватора, машиністів крана.

Про це інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Також будуть затребувані працівники сфери торгівлі,  послуг та соціальної  роботи: продавці, кухарі, охоронники, молодші медичні сестри, офіціанти, покоївки, соціальні робітники.

Серед фахівців очікується потреба у вчителях, фармацевтах, провізорах, бухгалтерах, менеджерах зі збуту, спеціалістах державної служби.

Серед найпростіших професій найзатребуваніші підсобні робітники, вантажники, укладальники-пакувальники, прибиральники.  

За видами економічної діяльності, найбільшою потреба у працівниках буде на підприємствах промисловості (32%), сільського господарства (30%), у сфері торгівлі (9%).

В опитуванні взяли участь 13 тис. роботодавців, які повідомили, що потребують 46 тис. працівників.

Нагадаємо, опитування щодо затребуваних професій стартувало 3 червня на сайті Державної служби зайнятості. Запрошуємо роботодавців взяти участь в анкетуванні!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *