Які продукти та послуги в Черкаській області виросли та впали у ціні?

За інформацією головного управління статистики у Черкаській області інфляція на споживчому ринку області в лютому 2019 р. порівняно з попереднім місяцем становила 0,2%.

Зокрема, продукти харчування та безалкогольні напої зросли в ціні на 0,2%. Найбільше (на 7,3% і 7,0%) подорожчали овочі та фрукти. На 3,4–0,6% зросли ціни на продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, цукор, хліб, безалкогольні напої, яловичину.

Водночас на 5,7–0,5% подешевшали яйця, м’ясо птиці, свинина, сало, кисломолочна продукція, рис, соняшникова олія.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,2%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,8%, алкогольні напої – на 0,6%. Одяг і взуття подешевшали на 3,1%, зокрема, взуття – на 3,7%, одяг – на 2,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,5% відбулося головним чином за рахунок підвищення цін на кам’яне вугілля на 5,9%, тарифів на опалення – на 0,4%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,1%, що викликано переважно подорожчанням амбулаторних послуг на 6,4%. Зниження цін на транспорт у цілому на 0,3% в основному спричинено здешевленням палива та мастил на 2,0%.

Разом з тим, на 6,5% подорожчав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

Ціни у сфері зв’язку зросли на 1,6%, що пов’язано з подорожчанням послуг мобільного зв’язку на 3,2% та інтернету – на 1,6%. Послуги ресторанів та готелів подорожчали на 1%

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *