Терцентр привітав довгожителів Смілянського краю

b054b29f5804a3cf592ce084bd85f701_XLДиректор територіального центру соціального обслуговування району Галина Кравченко разом із соціальними робітниками сіл відвідали довгожителів, яким виповнилося 90 і більше років і які обслуговуються соціальною службою.

Так, у селі Березняки проживає подружжя Пономаренків. Марія Максимівна і Микола Лук’янович прожили в любові і злагоді вже 76 років. Виховали двох дітей, мають онуків, правнуків. Гості завітали із вітаннями, адже Марії Максимівні виповнилося 90 років. До речі, у травні 90-літній ювілей святкуватиме і Микола Лук’янович.

Галина Олександрівна разом із соціальним робітником Людмилою Анатоліївною щиро привітали Берегиню роду Пономаренків та побажали  матері, бабусі, прабабусі здоров’я, побільше світлих і радісних днів у дружній родині, уваги і турботи від дітей, онуків і всіх земних благ, а також вручили подарунок.

Довгожителі сердечно дякували за увагу, за якісне обслуговування соціальним робітником їх сім’ї і тепло проводжали гостей, інформують у Територіальному центрі соціального обслуговування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *