Випускникам шкіл Смілянщини провели профорієнтаційні заходи

Традиційно навесні серію профорієнтаційних заходів для школярів Смілянщини продовжили спеціалісти Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Протягом квітня – травня для учнів загальноосвітніх шкіл міста та Смілянського району відбулися різні заходи, а саме: профорієнтаційні уроки, інформаційні групові заходи для молоді в т.ч. учнівської, групові консультації із застосуванням психологічного тестування,  «Виїзні акції центру зайнятості», акція «Випускник – 2017», День відкритих дверей ЦЗ, квести «Моя професія». Метою низки акцій «Випускник-2017» є допомога старшокласникам у виборі майбутнього професійного шляху. На заходах діти ознайомились зі складовими вибору майбутньої професії, класифікацією професій за предметом праці, отримали орієнтири у професійному визначенні.
Під час таких зустрічей старшокласники обговорювали питання професійного вибору, знайомилися з новими професіями, розповідали про те, ким вони хочуть стати у майбутньому. Крім того, вони отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості, ознайомилися з «Путівником професій», «Барометром професій», що відображає актуальну потребу у працівниках. Заходи для школярів відбуваються з елементами техніки пошуку роботи: складання резюме та перегляд мультиплікаційного серіалу «Пошук роботи».
На одному із таких заходів, директор Смілянського МРЦЗ Тетяна Сумська підсумувала: «З одного боку – такі форми роботи дозволять учнівській молоді свідомо визначитись зі своїми уподобаннями та нахилами, обрати саме ту професію, яка допоможе знайти гідне місце на ринку праці, з другого боку – знайомитися з вимогами сучасного роботодавця до претендента на роботу та  елементами і новаціями технології пошуку роботи, аби молода людина змогла стати успішною на ринку праці», інформує Смілянський міськрайонний центр зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *