Вимушені переселенці у нашій області отримують гуманітарну допомогу завдяки американський програмі

WhatsApp-Image-2022-05-12-at-14.17.34Черкаська обласна військова адміністрація передала гуманітарний вантаж для внутрішньо-переміщених осіб. Продукти харчування, понад 21 тис. упаковок міні-хлібців, – регіонального виробника, інформують у Департаменті регіонального розвитку ОВА.

Допомогу передали Черкаському та Золотоніському районам, які невпинно приймають переселенців, евакуйованих з населених пунктів інших регіонів України, де відбуваються бойові дії та з територій, які знаходяться в окупації.

Отримання такої допомоги стало можливо завдяки американській Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), а також – завдяки співпраці Черкаської області з Дніпропетровською торгово-промисловою палатою.

У рамках ініціативи місцеве підприємство ТОВ “Дінатекс Альфа” отримало від USAID КЕУ грант на виготовлення міні-хлібців для внутрішньо переміщених осіб та центрів для тимчасового розміщення переселенців Черкаської області.

У рамках подальшої співпраці незабаром заплановано передачу ще частини гуманітарного вантажу іншим громадам області для підтримки внутрішньо-переміщених осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.