В області розпочали латали дороги та проводити благоустрій

photo_2022-05-13_13-08-25Ворожа агресія суттєво внесла корективи у діяльність дорожників. Але необхідні роботи експлуатаційного утримання доріг державного та місцевого значення в Черкаському районі проводяться за планом.

Про це розповіла голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Наразі триває ліквідація ямковості дорожнього покриття на автодорозі регіонального значення Р-10/Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук у напрямку міста Чигирин фрезерується асфальтобетонне покриття ділянки та розпочато асфальтування автодороги.

Проведені роботи з ліквідації ямковості на дорозі Н-16 від повороту на село Дубіївка до в’їзду в місто Смілу.

На автодорозі місцевого значення О 241708-4/Р-10/-Геронимівка-тубдиспансер ліквідовано вибоїни та продовжується ремонт дороги струменевим методом від села Геронимівка до в’їзду в село Руська Поляна.

Проводяться роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття, протяжністю 1,2 км, на ділянці дороги Н-01 у місті Корсунь-Шевченківському.

Розпочато роботи з благоустрою узбіч доріг державного значення. Триває обкіс узбіч дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, це об’їздна м.Черкаси, і Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук, від міста Черкас до села Мошни.

Здійснюється вирубка чагарників і обкіс узбіч на автодорогах державного значення Н-16 і Н-01 у напрямках до міст Черкаси, Кам’янка, Городище.photo_2022-05-13_13-08-25

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.