Використання стем-лабораторії на уроках біології

IMG_20180507_115311_resizeОдна з найцікавіших дисциплін шкільного курсу – це біологія. Адже все живе, що нас оточує, пов’язане з цією наукою. Всі біологічні об’єкти мають клітинну будову. Мало клітин можна побачити неозброєним оком, або за допомогою лабораторної лупи.

Та завдяки віртуальній цифровій лабораторії «Einstein», яка в цьому навчальному році встановлена в кабінеті біології школи №3-колегіуму в рамках цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», дуже цікаво стало спостерігати за клітинами та процесами в ній, формуючи при цьому навички проведення експерименту з новим обладнанням в межах шкільної лабораторії.

Учні 10 класу під час проведення лабораторних робіт розглянули живі мікропрепарати тканин рослин, познайомилися з несправжньою тканиною грибів – плектенхімою, спостерігали поділ клітин – мітоз в клітинах коренів цибулі за допомогою цифрового мікроскопа. Такі ж цікаві експерименти чекають і учнів 6-х класів, під час яких вони познайомляться з мікроскопічною будовою цвілевих грибів. 

Колегіанти у захваті від можливостей використання на уроках біології віртуальної цифрової лабораторії «Einstein»!

Прес-центр школи №3-колегіуму

IMG_20180507_115140_resize IMG_20180507_115311_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *