Колектив смілянського центру відзначив День Європи в Україні та День вишиванки

DSCN9659_resize18 травня учні та викладачі Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів організували урочистості з нагоди Дня Європи в Україні та Дня вишиванки.

В цей день всі вдягнулися у вишиванку, зробили світлини у зеленій зоні навчального закладу, у навчальному закладі також провели виховну годину в групах з інформацією про історію свят. Учнями виготовили символічні прапорці «Україні в Європі».

В бібліотеці навчального закладу організовано  виставку «Ми єдині!», де учні мали змогу ознайомитися з історією виникнення та особливостями свята.

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Це свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають. Історія вишивки на теренах України має не одну тисячу років. Особливого ж значення набула в останні кілька століть.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента №339/2003 від 19 квітня 2003 року, інформує прес-центр ЦППРК.

1 (1)_resize DSCN9659_resize DSCN9640_resize

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *