Вихованці смілянського СК “PRIDE” стали переможцями Кубку України-2021 з бойових мистецтв

246877368_832980737381767_1452453503806882356_nДнями закінчився Кубок України-2021 зі змішаних бойових мистецтв UFMMA, який проводили у м. Тернопіль. У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів майже з усіх областей України.

Черкаську область преставили на цих змаганнях 16 виховавнців спортивного клубу “PRIDE”. І повернулися вони додому із “медальним” урожаєм. Смілянські борці здобули 8 медалей, половина з яких – “золото”. Також, у скарбничці юних борців 2 “срібні” та 2 “бронзові” медалі. Команда посіла 6 місце з 20 команд.

“Золоті” медалі вибороли Максименко Богдан, Яцина Максим, Пономаренко Ярослава та Мірошніченко Владислава. “Срібними” призерами стали Самборський Артем та Зарапіна Анастасія. “Бронзу” здобули Агаммедов Рустам та Яцина Олег.

Підготував юних чемпіонів тренер, двохкратний чемпіон світу, Майстер спорту міжнародного класу Анатолій Михайлович Левченко.