У смілянській гімназії триває “Осіннє рандеву”

nauВ гімназії триває педагогічний фестиваль “Осіннє рандеву”. Це низка відкритих уроків та виховних заходів, куди, зазвичай, запрошують батьків для того, щоб не лише поспостерігали за своїми дітьми під час занять, а й зрозуміли систему навчання, побачили в дії інноваційні технології, долучилися до інтерактивного виховання. Педагоги в цей час взаємовідвідують уроки для самовдосконалення, розвитку й застосування досвіду колег.

Пандемія і, як наслідок, карантинні обмеження внесли корективи у гімназійну традицію. Відеофрагменти уроків викладено для обговорення у соціальних мережах. “Осіннє рандеву” проходить за технологією СТЕАМ-освіти.

Заходи об’єднані спільною для всіх предметів темою “Наукові передбачення у творах літератури”. Учні не лише знайомляться із класикою бібліотеки фантастики, а й аналізують винаходи, проводять досліди, прогнозують відкриття у майбутньому.

Для опрацювання обрано твори Жуля Верна, Герберта Уеллса, Айзека Азімова, Рея Бредбері. Гімназисти порівнюють описи у творах та реальне втілення ідеї, дискутують із приводу точності передбачень, роблять досліди фізичних і хімічних явищ, закладених в основу відкриттів.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *